Aktuální dění

Dne 20. 10. 2021 proběhl na škole vzdělávací program "Cesta ke hvězdám", kde si mohli žáci vyzkoušet stavbu a vypuštění vlastní rakety.

Jak jim to šlo, se můžete podívat ve fotogalerii nebo na přiloženém videu.

Odkaz na video

Informace ke stravnému na listopad 2021

Informace ke stravnému na říjen 2021

Odkaz na dokument

Přinášíme vám nové číslo školního časopisu Školovinky

Odkaz na časopis

Přírodní učebnu jsme společně s dětmi, rodiči a dalšími dobrovolníky tvořily téměř dva roky. Podívejte se, jak šla její výstavba v čase. Vše jsme zadokumentovali na přiloženém dokumentu.

Odkaz na dokument

V sobotu 11. 9. 2021 od 7:00 do 12:00 proběhnou rybářské závody. Více v přiloženém letáku.

Odkaz na pozvánku

Na přiloženém odkaze naleznete propagační videoklip školy. Doufáme, že se vám bude líbit.

Najdete na záběrech své dítě?

Odkaz na videoklip

Informujeme rodiče, že na základě mimořádného opatření vlády proběhne na začátku školního roku testování žáků na přítomnost viru Sars Cov 2 (Covid-19). Testování proběhne ve dvou termínech.

• 1. září

• 6. září

Testování proběhne metodou PCR a výsledek nebude znám okamžitě, ale až do 24 hodin. Výsledek bude zaslán rodičům na telefonní číslo. Do doby, než bude znám výsledek, musí žáci používat ochranu dýchacích cest. Žáci mohou donést také potvrzení o vlastním testu ze státem uznané laboratoře. V případě, že se žák odmítne testovat, bude normálně chodit do školy, ale bude muset používat ochranu dýchacích cest po celou dobu přítomnosti ve škole.

Pokud je dítě plně očkované proti covid-19 nebo prodělalo nemoc v posledních 180 dnech, může doložit potvrzení a testáno nebude.

Přinášíme základní informace pro prvňáčky a jejich rodiče.

Více v přiloženém PDF dokumentu

Informace pro prvňáčky

Přinášíme základní informace pro nové žáky a jejich rodiče.

Více v přiloženém PDF dokumentu

Informace pro nové žáky