
Požár v kabinetu chemie!
Ve čtvrtek 4. 6. na naší škole proběhl cvičný požární poplach za účasti hasičů. Simulovaný požár vznikl v kabinetu chemie a zaplnil chodby umělým kouřem. Všichni žáci i zaměstnanci školy si vyzkoušeli rychlou a bezpečnou evakuaci prostřednictvím únikových východů.
Součástí cvičení byla také záchrana několika žáků 7. třídy a učitelek, kteří byli evakuováni z okna jazykové učebny za pomoci hasičské techniky.
Děkujeme všem žákům i zaměstnancům za zodpovědný přístup a zejména hasičům za profesionální přípravu, ukázku zásahu a cenné zkušenosti, které nám pomáhají být lépe připraveni na mimořádné situace.






















